סגירת חורף

שיהיה חמים ונעים בימי החורף הגשומים

ימי החורף מביאים עימם הרבה גשם וקור, סגירות חורף הינן הכרח המציאות וכמובן ניצול שטח קיים לטובת שידרוג הבית או העסק והגדלה משמעותית של הנכס בעלות נמוכה. ניתן גם לכסות באמצעות ברזנטים כל מבנה כמעט, כך שלמשל עסק יוכל להיות פעיל גם בקיץ וגם בחורף ומבלי שבעל העסק יפסיד כסף בשל החורף.

סגירת חורף בהתאמה אישית

כיום למרבית הבתים בישראל קיימת פרגולה או מרפסת מקורה שאינה מנוצלת בכל ימות השנה, בעיקר בימי החורף והסתיו הקרים והגשומים חלל גדול זה אינו מנוצל. רגף מספקת פתרון פשוט וקל לניצול החלל הזה בסגירת חורף. סגירת החורף בנויה מבד השמשונית אשר הוא בסיס היריעה שעליו מולחמים החלונות ה-PVC השקופים על בסיס היריעה ניתן לתפור רוכסנים ורצועות גלגול הנותן יכולת לגלגל את היריעה.

סגירת החורף מתואמת לפרגולה / סככה בהתאם למידות או שרטוט שתשלחו לנו בהתאם לזאת נוכל לתת הצעת מחיר. חברתנו מספקת שירות מלא וייחודי של יעוץ ומדידות בבית הלקוח ועד התקנת היריעות לאחר מכן. הסגירה מותאמת בדיוק לצרכים ולעיצוב שלכם אם זה גודל החלונות מיקומם פתיחת לדלת עם רוכסנים או פתיחה לחלון קיימים מגוון רחב של אפשריות שנתאים לכם בהתאם.

התקנה – סגירות החורף לרוב מתלבשות על המסגרת הפרגולה / סככה ומחוברות על ידי ברגים דרך הטבעות אשר קיימות במסגרת היריעה ההרכבה אינה מסובכת ודורשת ידע בסיסי (הפעלת מברגה, ניתן לקבל שירות התקנה בתשלום).

תוספות ליריעות לסגירת חורף

תוספות ליריעות המיועדות לסגירת שטחים וחללים לקראת החורף הפכו לפתרון פופולארי בתנאי הדיור המודרניים, תוספות אלו מאפשרות הגדלה ושיפור של חלל המגורים בבית בקלות לפרק זמן קצר או ארוך על פי רצונכם.

פירוט התוספות והפריטים בהם ניתן להשתמש בסגירת חורף:

  • טבעות פליז – מאפשרות חיבור של היריעה הקיימת למבנה קבוע כגון פרגולה או עמודים תומכים.
  • רצועות סקוץ – רצועות ייעודיות המאפשרות חיבור אטום למים ואסתטי של היריעות זו לזו.
  • פסי טבעות פנימיים וחיצוניים – תוספת המאפשרת לקשור את היריעה ליריעה נוספת או למבנה קבוע תוך שמירה על אטימות היריעה למים, פס הטבעות מולחם אל היריעה בצידה הפנימי או החיצוני.
  • שרוול למשקולות – שרוול המאפשר הצמדה של היריעה לרצפה על ידי משקולת, מתאים לשימוש במקומות שבהן לא ניתן לחבר את היריעה לרצפה או למבנה קבוע.
  • חלונות –  ניתן להוסיף ליריעה חלונות שקופים או חלונות בעלי אטימות קטנה לאור.
  • רוכסנים – תוספת זו מאפשרת חלוקה מחדש של היריעה, ניתן לשלב רוכסנים במגוון תצורות לקבלת פתחי יציאה וכניסה בגדלים משתנים.

בחברתנו מתמחים בשדרוג שמשוניות ויריעות המיועדות לסגירת חללים בבית, או שמים דגש על איכות התפירה ומקפידים על שמירה יכולות האטימה של היריעה.

כיצד מתבצעת סגירת החורף שלנו:

זקוקים למידע נוסף? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field