סגירות לכלי שטח

סגירות לכלי שטח RZR, ריינג'רים, מווריק וכדומה

בשוק הרכבים SBS בארץ ישנם לא מעט דגמים חברות וסוגים. בנוסף יש גם הרבה רכבי שטח. ברגף ברזנטים ניתן לקבל פתרון משולם לסגירת חורף לכלי, מותאם אישית לכל כלי בהתאמה אישית ובצורה מקצועית. כל הסגירות בעלות יכולת להיפתח וכמובן הם פריקות, הפתרון מייצר כלי סגור הנותן חווית נהיגה נעימה וקלה בימים הקרים. אז אם נמאס לכם לסבול מהקור ואתם רוצים להתחדש בסגירת חורף לכלי שלכם, התקשרו אלינו נתאם פגישה או איסוף לכלי כמובן נתקין לכם את הסגירה.

תנו למקצוענים לעשות את העבודה

מחפשים חברה מקצועית בעלת וותק רב שנים? ההמלצה הגורפת היא לפנות אל חברת רגף, אשר מייצרת את כל סוגי הכיסויים לכל סוגי הרכבים כולל רכבי שטח. החברה נמצאת בחזית הקדמה הטכנולוגית בכל הקשור לתפירה.

סגירה לרכבי שטח בהזמנה אישית

ענף רכבי השטח בישראל מפותח מאוד מג'יפים פתוחים ,RZR ,מווריקים ,רינגרים ועוד כלים רבים שנכנסים מדי שנה לשוק הישראלי. חברתנו מתמחה ובין החברות היחידות בארץ שמפתחת ומייצרת סגירות מתקדמות לכלים האלה. הסגירות מתבצעות בהתאמה אישית לכלי ובהתאם לדרישות הנהג. היתרון המשמעותי של הסגירה חוץ ממניעת קור ומים כמובן הוא שמירה על פנים הכלי, לרוב בטיולים בחורף כמות הבוץ שנזרקת לתוך הכלי היא פשוט עצומה ולא נעימה גם לנוסעים בכלי וגם גורם נזק ובלאי לכלי עצמו. כמובן גם בסוף הטיול צריך להחזיר את הכלי למצבו המקורי דבר שדורש הרבה זמן והתעסקות בשטיפה ונקיון. קיימים כבר מספר כלים לדוגמא כמו RZR שקיים כבר קיט שאותו ניתן גם להרכיב באופן עצמאי.

זקוקים למידע נוסף? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field